NRF24L01 2.4GHz Wireless Transceiver Modül - 2.4GHz Alıcı Verici Modül
0 yorum yapılmış.
Yorum Yap
Stok:
8
Stok Kodu:
Adet
Sepete Ekle
Satın al
Soru sor
Alışveriş Listeme Ekle
Karşılaştırma listesine ekle
Açıklama
Yorumlar
https-aypielektronik-com-nrf24l01-kab-haberleşme-2-4ghz-html
Yorum Yap
Adınız
Yorumunuz
Not:
HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü
İyi
Devam
Etiketler:
NRF24L01 KAB. HABERLEŞME 2.4GHz
Arduino
İlgili Ürünler
Hızlı Görünüm
Stoklar tükendi
P6KE200CA TRANSİL DİYOT
P6KE200CA TRANSİL DİYOT..
Sepete Ekle
Alışveriş Listeme Ekle
Karşılaştırma listesine ekle
Satın al
Soru sor
Hızlı Görünüm
9,1 K 1/2 DİRENÇ
9-1-k-1-2-di̇renç..
USB ERKEK - ERKEK 3M KABLO S-LİNK SL-165M 19803
LNB KELEPCESİ OFSET 1 NO (KARE) BEKO - 11998
TİTREŞİM MOTORU ( 5V ) MB:23463
6.3 MM MONO ERKEK / 2 RCA DİŞİ ÇEVİRİCİ JACK - 4210
Beğenebileceğiniz Ürünler
AKÜ 4 V 0.3 A 7910
AKÜ 4 V 0.3 A 7910..
POWERMASTER PM-15923 10 WATT HAVYA SEHPASI
POWERMASTER PM-15923 10 WATT HAVYA SEHPASI M:15923..
9 W LEDX GÜN IŞIĞI E27 M:29197 M:28293