NRF24L01 2.4GHz Wireless Transceiver Modül - 2.4GHz Alıcı Verici Modül
0 yorum yapılmış.
Yorum Yap
Stok:
8
Stok Kodu:
Adet
Sepete Ekle
Satın al
Soru sor
Alışveriş Listeme Ekle
Karşılaştırma listesine ekle
Açıklama
Yorumlar
https-aypielektronik-com-nrf24l01-kab-haberleşme-2-4ghz-html
Yorum Yap
Adınız
Yorumunuz
Not:
HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü
İyi
Devam
Etiketler:
NRF24L01 KAB. HABERLEŞME 2.4GHz
Arduino
İlgili Ürünler
Hızlı Görünüm
CAT 6 - 60 CM S LİNK M:11893
CAT 6 - 60 CM S LİNK M:11893..
Sepete Ekle
Alışveriş Listeme Ekle
Karşılaştırma listesine ekle
Satın al
Soru sor
Hızlı Görünüm
Stoklar tükendi
IC-266T-2 Pano Tip Type-C Şase Dişi Soket 5P ( Şarj + Data ) KOMP
SMD LED 5630 Sıcak Beyaz 3200K
TK 19 - TSOP 1138 IR ALICI GÖZ ; TSOP 31138
tk 19 - tsop 1138 ir alici gÖz ; tsop 31138 - 2000000002044 - - Gebze..
78 L 05 SMD ENTEGRE SOT89
78 L 05 SMD ENTEGRE SOT89..
18 R 1W DİRENÇ
18-r-1w-di̇renç..
Beğenebileceğiniz Ürünler
TELEFON KABLOSU YUVARLAK 3 LÜ
MİNİ ŞARJLI FENER OR-012 AZ:28158
Stoklar tükendi
2+1 0.22 MM CCTV KAMERA KABLOSU 18127
VGA 10 METRE KABLO HADRON
VGA 10 METRE KABLO HADRON..
24 V 20 A METAL KASA ADAPTÖR LEDES